Родина з Костянтинівки буде представляти Донецьку область на всеукраїнських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я»


4977
коментарі відсутні

Родина з Костянтинівки буде представляти Донецьку область на всеукраїнських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Наприкінці червня у Костянтинівці відбулось обласне спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Переможці з різних міст Донеччини змагалися за звання найспортивнішої родини області та за можливість представляти наш край на всеукраїнському заході.

Перше місце посіла родина Трунових – тато Дмитро, мама Оксана та син Тимофій. Вони беруть участь у змаганнях з 2010 року. Почали свій шлях у складі з донькою, а коли дівчина виросла з вікової категорії, то її місце в команді зайняв син Тимофій. Батьки кажуть, що Тимофій є лідером команди – всі вправи виконує вправно та без помилок. Хлопець перейшов до 4-го класу, вже 5 років займається футболом і впродовж цього терміну бере участь у чемпіонаті.

«Я кожного разу хвилююсь перед початком заходу, а потім вже азарт бере верх, і я входжу в раж», – каже Тимофій.

Тато Дмитро каже, що такі заходи це прекрасна можливість весело провести час з родиною.

«Це світле спортивне свято для сім’ї, бо де ще діти зі своїми батьками безкоштовно можуть взяти участь, позмагатися, побігати та гарно провести час. Не важливо перемагаєш чи ні, головне, що дитина разом з батьками заходиться у стані спортивного азарту – це дорогого коштує».

 

Родина з Костянтинівки буде представляти Донецьку область на всеукраїнських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я» - Фото №1

 

Коли Трунови брали вперше участь у змаганнях (2010 рік), вони посіли II місце. З цього моменту загорілися та почали змагатися щороку. Кажуть, що біля перемоги були майже завжди, а цього разу посіли перше місце. Сім’ю нагородили кубком, медалями, а також подарували магніти, брелоки та блендер.

Вже 24 серпня у Києві на День незалежності України вони будуть представляти нашу область на всеукраїнських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Юлія Дерека

 

Родина з Костянтинівки буде представляти Донецьку область на всеукраїнських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я» - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі