Ремонтують дорогу Вільне-Гвардійське


На Дніпропетровщині триває капітальний ремонт доріг. Працюють дорожники й у Новомосковському районі. Нині оновлюють шлях між селами Вільне та Гвардійське: фрезерують покриття, укладають асфальтобетон та наносять розмітку, – такі роботи відбуваються тут вперше за десятки років. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Капітально ремонтуємо дороги  по всій області. Прагнемо, аби у кожному селі, селищі та містечку був якісний асфальт. У 2018-му на баланс обладміністрації перейшли й дороги між населеними пунктами. Взялися й за їх оновлення. Зокрема, робота кипить і в Новомосковському районі», – цитує прес-служба голову Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка.

Дорожня техніка нині працює поблизу Орлівщини.

«Дорога Вільне-Гвардійське проходить повз наше село, веде до Черкаського, Гвардійського і далі на Вільне. Вона була у жахливому стані. Радіємо, що нині її ремонтують», – сказав в.о. сільського голови Орлівщини Віктор Гаценко.  

Тепер дорога матиме якісний асфальт та розмітку. Місцеві – не натішаться.

«Це не дорога була, а скоріше напрямок. Їхати майже неможливо, по полях доводиться оминати. Добре, що її нарешті оновлюють», – сказав мешканець Орлівщини Сергій Тищенко.

«Велика вдячність нашому губернатору. Дорога стає зовсім іншою. Це вселяє надію», – підкреслила мешканка Орлівщини Емілія Алієва.

Такі роботи – вперше за десятки років.


Дивiться також