Регіональний форум з питань промисловості


1760
коментарі відсутні

Регіональний форум з питань промисловості

У Дніпрі на базі комунального підприємства «Агентство розвитку Дніпра» відбувся регіональний форум у рамках EU Industry Days 2019. Це професійний щорічний захід, спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей і трендів розвитку європейської індустріальної політики. Участь у ньому зазвичай беруть представники європейських та інших країн, включно із зацікавленими сторонами, що представляють промисловість, профспілки, національні та регіональні органи влади, громадянське суспільство. В Україні цей захід проводиться вже вдруге. Цього року разом із Дніпром участь у проекті також беруть Хмельницький і Вінниця.

«Увага ЄС до індустріального розвитку в Україні – нова сторінка у відносинах. Важливо, щоб рекомендації та побажання бізнесу і місцевих органів влади були почуті. Хотілося б, щоб Україна у цьому році вступила до Європейського космічного агентства – ініціатива повинна бути від Кабміну. Також очікуємо підтримки й просування голосування за додаткові стимули учасникам індустріальних парків. Ну і звісно – наповнення Експортно-кредитного агентства щонайменше на 2 млрд грн. Тоді в регіонах розвиток набуде нового поштовху», – зазначив директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.

На EU Industry Days у Дніпрі зібралися представники понад 10 провідних промислових  підприємств і об’єднань Дніпровського регіону. Свої виробничі можливості представили Громадська спілка «Український аерокосмічний кластер», Noosphere, Інтерпайп, Павлоградський машинобудівний завод, ДП «Дніпрокосмос», River Wind Ukraine. Європейську спільноту також ознайомили з індустріальним парком Innovation Forpost, 30% території якого вже попередньо зарезервували майбутні резиденти зі сфери інноваційного виробництва.

Окремим блоком обговорили питання підвищення енергоефективності. Також представили можливості реалізації спільних із європейськими партнерами інноваційних проектів у рамках Horizon 2020. Результати заходу будуть надіслані Європейській комісії. Після розгляду їх включать до загального звіту за підсумками проведення EU Industry Days 2019.

«Потужні сигнали від провідних промислових підприємств Дніпра на цьому унікальному заході дають усі підстави очікувати, що вони будуть почуті в широкому колі потенційних партнерів ЄС та включені до фінального звіту Єврокомісії за підсумками проведення EU Industry Days, а також враховані профільними вітчизняними органами влади у формуванні та реалізації індустріальної політики», – зазначив координатор Європейських індустріальних днів в Україні Денис Базілевич.

Усі виступи спікерів, а також інформаційно-презентаційні матеріали буде розміщено на порталі.

Більше інформації можна отримати на сторінці Європейської комісії.

Регіональний форум з питань промисловості - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі