Радіо Донбас.Реалії у Торецьку та Краматорську


1413
коментарі відсутні

Радіо Донбас.Реалії у Торецьку та Краматорську

Поки Україна обговорює моделі повернення Донбасу, розведення військ та надію на «швидкий мир» від Володимира Зеленського – Радіо Донбас.Реалії та головний редактор Кивського бюро Радіо Свобода Інна Кузнецова у прямому ефірі спробують з’ясувати, що про це думають самі жителі Донбасу.

? Краматорськ – нинішній центр української частини Донецької області із чвертьмільйонним населенням, куди восени 2014-го переїхала Донецька облдержадміністрація. Сюди ж перебралися низка інших держустанов, університетів і «донецьких» бізнесів. Попри війну з Росією, що триває за 60 кілометрів звідси, тут успішно працюють металургійний та машинобудівний гіганти КМЗ та НКМЗ, місто розбудовується, тут реалізується чимало грантових програм.

14 та 15 листопада Радіо Донбас.Реалії проведе наживо виїзні ефіри в цих містах Донецької області. На діалог із рештою України ми запросимо всіх охочих – від місцевої влади до журналістів, активістів та шахтарів.

? Ефіри будуть стрімитись наживо у фейсбуці та ютуб-каналі української служби Радіо Свобода. Незабаром тут з’являться посилання на трансляцію, якими ви зможете ділитися. Під час трансляції ви можете поставити свої питання жителям Краматорська і Торецька в коментарях – ми їх передамо учасникам ефірів.

? Торецьк (Дзержинськ до 2015-го) – невелике місто шахтарів, розташоване майже впритул до окупованої Горлівки. Сюди регулярно приїздять з «того боку», щоби купити продуктів та зняти гроші з карток. Гості з окупованої території бачать депресивне містечко, що страждає через безробіття та поступово вимирає через закриття шахт. Через загрозу обстрілів гроші в ремонт та побудову нових будівель тут не вкладають.

Влітку 2016-го Торецьк прославився скандалом, коли сотня місцевих жителів намагалася заблокувати пересування техніки української армії. А під час звільнення міста у 2014-му тридцять військових ЗСУ 8 годин тримали оборону в будинку торецької мерії під танковими снарядами збройних формувань Росії.

_____________
Ефір у Торецьку:
14 листопада, 14:00
? MEM Idea Hub, вул. Маяковського, 10

Ефір у Краматорську:
15 листопада, 18:00
? Вільна хата, вул. Двірцева, 28
_____________
До зустрічі на Донбасі!


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі