Проєкт Дитячий майданчик «Мильні бульбашки» в рамках громадського бюджету міста Волновахи


8089
коментарі відсутні

Проєкт Дитячий майданчик «Мильні бульбашки» в рамках громадського бюджету міста Волновахи

Автор проєкту Груздєва Юлія, Громадська організація «Жіноча рада Донбасу»

Для повноцінного розвитку дитині потрібен простір. Ігровий майданчик з гойдалками, пісочницею, каруселлю та спортивно-ігровим комплексом — це не просто місце для розваг. Це особливий світ — світ щасливого дитинства! Так у мене, мами двох діток, з’явилася мрія влаштувати такий простір у нашому дворі. Щонайменше 25 дітей різного віку мешкають у нашому домі, а замість майданчика стирчать дві залізні труби. На цю картину боляче було дивитися. Власники автомобілів вже не соромились припарковувати свої автівки на тому місці, де міг би розташовуватися ігровий майданчик.

Мета мого проєкту — створення соціального середовища для розвитку дітей, обладнання простору для активного відпочинку, ігор, щоб створити почуття захищеності, впевненості і стабільності, якого так не вистачає в українському суспільстві. А також до благоустрою подвір’я я хотіла залучити батьків. Поштовхом до дій та рішучих змін став конкурс в рамках громадського бюджету міста Волноваха.

За результатами конкурсу мій проєкт було підтримано Програмою ООН із відновлення та розбудови миру. Проєкт увійшов до трійки лідерів, за дитячий майданчик «Мильні бульбашки» віддали свої голоси понад 80 громадян. Для подальшої реалізації проєкту мені надали підтримку місцева Громадська організація «Жіноча рада Донбасу», керівництво якої погодилося реалізувати цей проект їхніми «адміністративними потужностями», а також Західноукраїнський ресурсний центр, члени якого супроводжували мій проєкт на всіх етапах його реалізації — від написання заявки до звітності.

Ще у школі моя вчителька казала: «Хто не хоче, той шукає причини. Хто хоче, шукає можливості!» Завдяки тренінгам з проектного та фінансового менеджменту, я отримала додаткові та дуже корисні знання з написання і реалізації проєктів. Після обладнання занедбаної території нашого двору дитячим майданчиком родини з дітками будуть проводити дозвілля серед затишної зелені в оточенні молодих туй, що ростуть по його периметру.

Хочу висловити величезну подяку всім партнерам за реалізацію проєкту, а саме громадській організації «Жіноча рада Донбасу», Західноукраїнському ресурсному центру, Військово-цивільній адміністрації м. Волноваха та  Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі