Протягом місяця 20 молодих мешканців Краматорська можуть пройти стажування у міській раді


3308
коментарі відсутні

Протягом місяця 20 молодих мешканців Краматорська можуть пройти стажування у міській раді

Проєкт «Академія молодіжного самоврядування» презентували в Антикризовому медіа-центрі. Нині триває прийом заявок для участі в стажуванні.

Взяти участь у проєкті можуть молоді люди віком від 19 до 35 років, які мають вищу освіту або ще навчаються у вишах чи професійно-технічних навчальних закладах, володіють державною casinos-kz мовою, а також мають бажання працювати для громади та реалізовувати власні проєкти.

«Нам хотілося широко залучити саме молодь для участі у суспільному житті, підвищити рівень обізнаності з питань діяльності влади, органів місцевого самоврядування. Багато молодих людей на сьогодні інертні, а це неприпустимо. Саме вони мають бути громадсько активними та ініціативними, тому молодіжна рада Краматорська спільно з управлінням з гуманітарних питань та за підтримки міського голови запускає реалізацію проєкту «Академія молодіжного самоврядування», – зазначив голова Молодіжної ради Всеволод Єлетенко.

Стажування триватиме місяць.

«Протягом проєкту учасники ознайомляться з роботою служб, відділів та управлінь Краматорської міської ради, будуть мати змогу побувати на засіданнях виконавчого комітету, сесіях міської ради, особистих прийомах міського голови та на комунальних підприємствах. Молоді люди зможуть провести день з міським головою, побачити наочно його роботу та налагодити діалог у форматі «молодь та влада», що є важливим на даний час для розвитку будь-якого міста, яке претендує на глобальний розвиток», – розповів член Молодіжної ради Ігор Дзержинський.

Для участі у проєкті потрібно заповнити і подати анкету до 20 вересня.

«В якому структурному підрозділі проходитимуть практику, учасники обирають самі. Стажування проводиться за індивідуальним графіком, у вільний від роботи та навчання час», – наголосила секретар Молодіжної ради Аліна Токарева.

Наприкінці «Академії молодіжного самоврядування» молоді люди напишуть і презентують власні проєкти, які, на їхню думку, зможуть змінити Краматорськ. Після стажування учасники отримають сертифікати.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі