Пропагандаріум: через «кімнату пропаганди» до фейколога Пігулко


1568
коментарі відсутні

Інтерактивна інсталяція «Пропагандаріум» пропонує відвідувачам унікальний досвід: гідно пройти через настирливу «кімнату пропаганди» та познайомитися з єдиним у світі фейкологом – лікарем Пігулко.

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? Пан Пігулко чудово розуміється на методах дезінформації та здатен розпізнати навіть найбільш правдоподібні фейки.

За допомогою «кісельовометра» він швидко визначить кількість «кісельових» у вас в крові. Залежно від ступеню ураження пропагандою, лікар випише вам фейкогінні, якісний інфодетокс або дієві медіамінки. Усе заради того, щоб зробити вас повністю кісельов-free!

Фейколог Пігулко чекає на вас у Краматорську з 23 травня по 12 червня (Geek Bunker, вул. Марата, 8). Інсталяція працює кожного дня, окрім понеділків, з 10:00 до 18:00.

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки проекту Катерини Богуславської, 0931454473, kboguslavska@internews.ua.

Проект реалізує ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.