Програма допомоги переходу на індивідуальне опалення


2148
коментарі відсутні

Програма допомоги переходу на індивідуальне опалення

Прес-служба міської ради міста Нікополь (Дніпропетровська область) повідомила, що міська комісія з визначення громадян, які мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення з жовтня 2018 року припиняє свою роботу та прийом заяв для надання матеріальної допомоги. Тому фінансування заходу «Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення» відповідно до Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016-2018 роки «ТУРБОТА» за рахунок місцевого бюджету завершено. Кошти на цей захід використані в повному обсязі.

Нагадаємо, що у 2016 році  в м. Нікополь відмовилися від централізованого опалення і перевести житло та соціальні об’єкти на опалення електрикою та альтернативною енергією, так як вже 76% населення Нікополя мали індивідуальне опалення. Нікопольська міська рада вирішила допомогти малозабезпеченим громадянам та громадянам пільгових категорій міста перейти на індивідуальне електричне опалення.

Була проведена роз’яснювальна робота серед населення міста та створена комісія з визначення громадян, які мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення.

Малозабезпеченим громадянам та громадянам пільгових категорій міста, які були зареєстровані в м. Нікополь, на момент відключення їх будинків від мереж централізованого опалення у 2016 році і які з поважних причин  не змогли звернутися до комісії, міська влада подовжила майже на 2 роки  період надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

Нині ця програма припиняє свою дію.

За даними прес-служби міської ради, за період з квітня 2016 року по жовтень 2018 року понад 4800 малозабезпечених громадян та громадян пільгових категорій міста отримали допомогу на встановлення індивідуального електричного опалення, на що з міського бюджету було виділено 29,5 млн грн.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі