Про розвиток міста Синельникового


1578
коментарі відсутні

Про розвиток міста Синельникового

Тривають ради регіонального розвитку міста в населених пунктах Дніпропетровської області. Про здобутки реформи місцевого самоврядування говорили під час Ради регіонального розвитку в Синельниковому. За останні чотири роки в місті збудували потужний елеватор, відкрили новий ЦНАП, оновили водопровід, а нині – завершують масштабну реконструкцію школи.

«Сучасна освіта, доступні адмінпослуги, якісні дороги. Крок за кроком у Синельниковому втілюємо проекти, які роблять життя 30-тисячного міста комфортнішим. У цьому допомагає децентралізація», – розповів міський голова Синельникового Дмитро Зражевський.

На місці занедбаного бурякового сховища збудували елеватор на 27 тисяч тон зерна. У проекті вартістю 80 мільйонів гривень  жодної копійки іноземних інвестицій, а виключно кошти місцевих сільгоспвиробників. Вигідне розташування елеватора дозволяє відвантажувати зерно і автомобільним, і залізничним транспортом. Щодобово зерносховище здатне приймати до тисячі тон пшениці, ячменю, кукурудзи й проса з різних районів області.

Поряд із Синельниківською опорною школою №7 створили сучасний стадіон. Там – новеньке поле зі штучною травою, легкоатлетичні доріжки зі спеціальним покриттям та ігрові майданчики. Закінчують реконструкцію і самої школи.

Для розвитку дітей з особливими освітніми потребами облаштували ресурсні кімнати та медіатеки у школах №6 та №7.

Про розвиток міста Синельникового - Фото №1

Капітально відремонтували Центр дитячої та юнацької творчості. Його відвідують понад півтисячі вихованців. Вони займаються у різноманітних гуртках, перемагають на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Капітально ремонтували дороги. За чотири роки уклали новий асфальт на 15 вулицях. Серед них – Ватутіна у Синельниковому, де знаходяться важливі соціальні об’єкти. Капітальний ремонт – вперше за півстоліття.

Створили новий Центр надання адміністративних послуг – для цього капітально відремонтували частину нежилої будівлі. Тепер оформити необхідні документи  містяни можуть швидко та з комфортом.

У Синельниковому реконструювали водопровід. У домівках містян покращився тиск води.

Про розвиток міста Синельникового - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі