Про проблеми біженців та переселенців


1977
коментарі відсутні

Про проблеми біженців та переселенців

У дніпровському сквері Героїв відкрили фотовиставку «Прояви людяності». Експозиція присвячена біженцям та їх проблемам у сучасному суспільстві. Про це повідомив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

«Питання біженців актуальне для України з огляду на велику кількість внутрішньо переміщених осіб. Тільки за офіційними даними в нашій області їх близько вісімдесяти тисяч. Дуже важливо, аби країни, які приймають біженців, мали не тільки функціональні механізми допомоги. Найголовніше – щоб корінне населення толерантно ставилося до тих, хто шукає притулку», – сказав Віталій Литвин.

На виставці – десятки фотографій. За кожним знімком – нелегка доля біженців. Люди покинули свої домівки з багатьох причин. У першу чергу – через бойові дії.

«Проблема біженців – одна з нагальних у сучасному світі. Потрібно всіляко підтримувати цих людей, в першу чергу – через правовий захист і матеріальну допомогу», – зазначив представник Управління Верховного комісару ООН у справах біженців ООН у Дніпрі Мулусеу Мамо.

В Україні людей, які залишили свою малу Батьківщину через конфлікт на Сході, називають внутрішньо переміщені особи (ВПО).
«Я покинув Донецьк, коли бойові дії розпочалися безпосередньо в моєму Київському районі міста. Спочатку жив у Маріуполі, потім у Торецьку. Тепер живу у Дніпрі, працюю у благодійній організації», – розповів переселенець В’ячеслав Стасюк
Біженцям легше адаптуватися, якщо корінне населення ставиться до них приязно.

«У нас в області на обліку 40 біженців із Сирії, Російської Федерації та Білорусі», – зазначила виконуюча обов’язки начальника Головного управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області Світлана Куляба.

Виставку організували спільно з Дніпровським офісом Верховного комісара ООН у справах біженців та посольством Канади в Україні.

Дніпряни та гості міста зможуть відвідати фотовиставку до 31 липня.

 

Про проблеми біженців та переселенців - Фото №1

Про проблеми біженців та переселенців - Фото №2

Про проблеми біженців та переселенців - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі