Про «мінування» мерії Дніпра повідомили точно не українці


1403
коментарі відсутні

Про «мінування» мерії Дніпра повідомили точно не українці

17 квітня, о 14:23, до міської ради Дніпра надійшло повідомлення про мінування будівлі. Працівників муніципалітету евакуювали. На місце прибули та перевірили будівлю поліція та вибухотехніки.

Як повідомила прес-служба міської ради, міський голова Борис Філатов, заявив про ймовірний російський слід у диверсії. За його словами про це свідчить дивна термінологія, використана у повідомленні про мінування.

«До подібних речей я ставлюся скептично, однак ми маємо дотриматися норм закону. Думаю, що це продовження провокацій, зокрема таких, що мали місце під час виборів. Моя версія – це справа рук російських спецслужб. Так, у листі з інформацією про мінування написано, що заміновано будівлю «Дніпровської міської адміністрації». У нашому лексиконі такого немає. Це – суто російський термін», – сказав Борис Філатов.

Очільник Дніпра закликав зберігати спокій та не піддаватися паніці. Борис Філатов також додав, що не полишатиме свого кабінету під час роботи спецслужб.

Нагадаємо, що відносно органів місцевого самоврядування в Україні поширені терміни «міська рада», «виконком міської ради», «мерія», рідше – «муніципалітет». «Адміністрація» – цей термін використовується в Україні для установ обласного рівня.

 

Про «мінування» мерії Дніпра повідомили точно не українці - Фото №1

 

Про «мінування» мерії Дніпра повідомили точно не українці - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі