Прямі трансляції

Презентація соціального підприємництва від ветеранів АТО (АКМЦ-online)


13518
коментарі відсутні

Протягом останніх років в Україні спостерігається сплеск активності такого роду бізнесу як соціальне підприємство, в XXI ст. воно набуває все більшої популярності серед громадських організацій як ефективний механізм вирішення локальних соціальних і економічних проблем територіальних громад, загалом така підприємницька діяльність спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну у суспільстві. Ветерани російсько-української війни Краматорська вирішили не лишатися осторонь позитивних змін і в березні 2019 року заснували кав’ярню «Поруч», 80% прибутку якої йде на потреби функціонування Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч», що знаходиться в спільному приміщенні. Другу частину презентації буде присвячено ще одному ветеранському стартапу, а саме проекту дитячого табору «Зоряний шлях».


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
АКМЦ-online: Другий тур виборів у Краматорську: перебіг ...

Спікери: Олег Ягольник, помічник начальника ГУНП в Донецькій області, Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області, Ольга Попченко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області.

АКМЦ-online: Прес-конференція: Створення коміссії з ...

Спікери: – Михайло ПЕТРЕНКО, в.о. начальника відділу комунального господарства Краматорської міської ради – Катерина МАКСИМЦЕВА, головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) природних ресурсів Північного регіону Донецької області – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Донецької області – Антон КУЛІШ, інспектор сектору превентивної комунікації відділу превенції ст.лейтенант поліції Краматорського ВП ГУНП в Донецької області

АКМЦ-online: Прес-конференція: Реклама без хламу!

Прес-конференція присвячена початку діяльності проєкту «Реклама без «хламу» в містах Слов’янськ, Краматорськ і Маріуполь. Проєкт має на метi активізувати, об’єднати та консолідувати зусилля влади, бізнесу та громади навколо оптимізації стану регулювання зовнішньої реклами, та впроваджується ГО «Сильні громади» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».  

АКМЦ-online: Результати моніторингу політик кризового ...

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” впроваджує загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”. Презентуємо вам звіт, який охоплює результати моніторингу в Донецькій області в містах Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка та таких: ОТГ Бахмут, Миколаївська, Соледарська, Олександрівська. Спікер: Ворошков Олександр, регіональний координатор проєкту Не всі міста