1 грудня, 17-00. Презентація тренінгу «Як повернути дітям любов до читання»


309
коментарі відсутні

Запрошуємо на прес-конференцію

 

Тема: Презентація тренінгу «Як повернути дітям любов до читання»

Час та дата: 17-00, 1 грудня

Місце проведеня: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

 

1 грудня о 17:00 в Краматорському АКМЦ відбудеться презентація тренінгу «Як повернути дітям любов до читання» для батьків ветеранів російсько-української війни, що відбудеться також 01 грудня в Центрі ветеранів АТО та їх сімей «Поруч».

Коли люди повертаються з війни вони постають перед новою реальністю: тепер треба підлаштовуватися до нового життя, майже заново будувати спільний побут у родині. Потрібно заново вчитися розуміти дружину чи чоловіка, притиратися один до одного, те саме стосується й дітей.

Відвідування тренінгу сприятиме більшому розумінню один одного в середині сім’ї, ба більше, доведено, що найкраще встановлювати дружні зв’язки в родині між дорослими й дітьми за спільним читанням книжки. Співпереживання над прочитаним та його обговорення дійсно зближує.

В період пандемії та карантинних обмежень в багатьох родинах, на жаль, фінансові можливості помітно погіршилися, відповідно й зникає можливість купувати дитячі книжки та проводити разом час за їх читанням, тож родини ветеранів отримають після тренінгу подарунок – комплект з п’яти дитячих книжок Лариси Ніцой.

Після тренінгу і презентації можна отримати автограф письменниці та сфотографуватися з нею.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі