Прямі трансляції

Презентація Школи Інженерів Порозуміння


13973
коментарі відсутні

Школа “Інженери Порозуміння” вже ушосте проводить набір слухачів на 12-місячне навчання навичкам мирного врегулювання конфліктів. Увага! Етап відбору підходить до завершення. Ви ще маєте можливість подати свою заявку до 2 серпня на сайті проєкту. Вперше до участі в освітньому проєкті за поглибленою програмою із повною зайнятістю запрошуються кандидати з усіх областей України.

Спікери:

Марина Акимченкова, Інженер Порозуміння

Олена Костенко, слухачка Школи Інженери Порозуміння (група 5)

Навчання для обраних кандидатів – безкоштовне. Локація – м. Київ. Витрати на проїзд, харчування та проживання компенсуються. Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки під час навчання, проєкт розгляне можливість надання щомісячної матеріальної благодійної допомоги на час участі у навчальній програмі повної зайнятості Школи ІП.

Викладачі-тренери та ментори Школи – фахівці з різних куточків світу, які не просто знають теорію, а самі занурювалися у військові конфлікти, являються практикуючими медіаторами та фасилітаторами, які вирішують спори альтернативними способами. Можна сказати, що Інженер Порозуміння це – професія майбутнього. Науковці пророкують майбутнє саме професіям, які «зшиватимуть» суспільства між собою, підтримуючи громади різних рівнів у зниженні напруги та в опануванні культури конструктивної взаємодії, що згодом призводить до відновлення соціальної згуртованості й посилення національної єдності в країні загалом. Інженер порозуміння – це той, хто підтримує громади у пошуку мирних шляхів виходу із деструктивних конфліктів. Школа “Інженери Порозуміння” успішно працює з 2017 року.

Проєкт «Діалог задля вирішення конфліктів» здійснюється в Україні Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019–2022 рр. у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt)


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Презентація попередніх результатів дослідження Місцевого ...

Спікери заходу: – Наталія Єсіна — експертка проєкту, виконавча директорка Північної правозахисної групи; – Тарас Щербатюк — експерт проєкту та керівник Черкаської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини; – Євген Полтенко — керівник проєкту, виконавчий директор ГС «Мережа правого розвитку» – Олексій Кормілецький — координатор проєкту в Донецькій обл. Монітори громад: Бахмут, Волноваха, Дружківка,

АКМЦ-online: Заявление членов Краматорской ТИК

⚡Выборы в Краматорске могут не состояться! Преступная халатность или злой умысел ? Спикеры: – Ковалев Сергей, член комиссии по изготовлению бюллетеней; – Иванова Татьяна, заместитель руководителя городской ТИК; – Петренко Оксана, член ТИК; – Рубченко Михаил, член ТИК.

АКМЦ-online: Четвертий ефір передвиборчого проєкту ...

KramatorskPost+АКМЦ online: Четвертий ефір передвиборчого проєкту “Зроби вибір”, і перший ефір, в якому братимуть участь кандидати на посаду міського голови Краматорська. У програмі візьмуть участь кандидати Юрій Трембач (висуванець від партії “Демократична Сокира”) та Володимир Ржавський (висуванець від партії “За Майбутнє”). ⚡Чому виборці мають віддати голоси саме цим кандидатам? ⚡Як вони збираються розвивати Краматорськ у