Представників ПРООН вразило неймовірне село на Донеччині


3519
коментарі відсутні

Представників ПРООН вразило неймовірне село на Донеччині

До села Олександро-Калинове Іллинівської об’єднаної територіальної громади завітали та представники проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» під головуванням Ростислава Врбенски, заступника директора Регіонального бюро по країнам Європи та СНГ. Гостей зустрічали короваєм під спів народного хору «Любава».

Офіційна частина візиту містила спілкування з очільниками районної адміністрації та Іллінівської селищної ради. Голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко ознайомила присутніх з підсумками співпраці району з Проектом ЄС/ПРООН.

«Ми тільки починаємо правильно ставити проблеми і шукати інноваційні шляхи вирішення. Нам дуже зрозуміла і прийнятна методологія Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Хотілося б продовження співпраці. Ми чули від координатора Проекту про успіхи в 12 регіонах України, які співпрацювали з Проектом в компоненті по створенню і розвитку сільських кооперативів. Для нашої сільської місцевості це дуже актуально», – зазначила Наталія Виниченко.

Заступник Іллінівського сільського голови Юліана Стужук розповіла про плани та поточні завдання щодо розвитку ОТГ.

По завершенню зустрічі всі учасники відвідали музей історії «Довкілля» в селі Олександро-Калинове. Етнографічний музей з багатою експозицією з’явився у селі завдяки громадської організації «Енеїда» і ентузіазму місцевого жителя Андрія Тарамана. Гостей з ПРООН здивувала старовинна хата, де зібрано чимало раритетних речей, які відображають побут українців минулих часів.

Представників ПРООН вразило неймовірне село на Донеччині - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі