Правоохоронці у школах готують медіаторів


2278
коментарі відсутні

“Прості рішення складних питань” – спільний проєкт відділу ювенальної превенції Поліції Донеччини та громадської організації “Молодіжна ліга майбутніх поліцейських”, який реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

У межах проєкту протягом жовтня професійні тренери-поліцейські провели два чотириденних тренінги з медіації та навчили 46 учнів шкіл Талаківки й Мирнограду правильно та виважено за допомогою принципів медіації вирішувати конфлікти однолітківу ролі третьою незацікавленої стороною.

 

Що таке медіація?

 

Медіація (англ. mediation — посередництво)  – це неформалізована, але чітко структурована процедура врегулювання спору за участі нейтрального посередника (медіатора), який підтримує сторони у досягненні ними взаємовигідного рішення.

Медіація має добровільний, а не зобов’язальний характер: сторони за власним бажанням можуть припинити медіацію або продовжити її. Вони самі або доходять згоди або ні, за них ніхто не приймає рішень. Однією з умов медіації є її конфіденційність: усе, що відбувається під час медіації, залишається в таємниці. Медіація як шлях врегулювання спору, зорієнтована, насамперед, на інтереси сторін.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Дивiться також
Анонс! Малий і середній бізнес Донеччини

Про малий і середній бізнес Донеччини говоритимемо вже у вівторок, 11 серпня, у програмі “Донеччина. ЗмІнИ”. Не пропустіть! Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь! Бізнес Карантин Працевлаштування

Як працює Державна екологічна інспекція

Державна екологічна інспекція України – центральний орган виконавчої влади. Її діяльність координується Кабінетом Міністрів України через Міністра захисту довкілля та природних ресурсів. Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне! Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках – YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Вулиця не тільки для автомобілів – у Маріуполі застосовують ...

Масштабні дорожні роботи – ознака сьогоднішнього Маріуполя. Ремонтуються центральні проспекти, другорядні вулиці, внутрішньоквартальні проїзди. До речі, оновлення дорожньої інфраструктури намагаються робити таким чином, щоб задоволені були всі – і автомобілісти, і пішоходи, і велосипедисти. Як це досягається на практиці, дивиться у нашому сюжеті. Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках

Зміни у мережі освітніх закладів Олександрівської громади

12 шкіл, 5 дитячих садочків в окремих будівлях і ще 4 у складі НВК існувало на момент об’єднання Олександрівської громади. За понад 2 роки мережа освітніх закладів зазнала змін: пониження у ступенях, реорганізація та укрупнення. Вдалися до таких змін, аби поліпшити якість навчання. Подробиці дивіться у сюжеті. Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з