Посол Республіки Корея в Україні зустрівся з мером Дніпра


1553
коментарі відсутні

Посол Республіки Корея в Україні зустрівся з мером Дніпра

24 квітня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу. Для амбасадора це – останній перед звершенням дипломатичної місії візит до міста.

«Між нами (Республікою Корея та Україною. – ред.) є чимало перспектив. За три роки ми знайшли стратегію та друзів. Це – великий капітал. Думаю, ми побачимо хороший конкретний результат», – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні.

Основною темою обговорення під час зустрічі був досвід розвитку індустріальних парків. Пан посол відзначив прагнення Дніпра розвивати власний проект індустріального парку та зауважив: нині саме Корея є лідером у цій галузі.

Зі свого боку мер Дніпра Борис Філатов висловив зацікавленість у перспективі спільної роботи з іноземними фахівцями.

«Наша ідея індустріального парку хороша з точки зору локації та наявності комунікацій. Необхідне пільгове оподаткування. Все, що потрібно від міста, ми зробимо, забезпечимо інвесторам зелене світло. Нині наш проект є хорошим майданчиком для освоєння. Ця історія має бути цікавою», – сказав очільник Дніпра.

Борис Філатов також додав, що зацікавлений у зміцненні дружби між територіальною громадою Дніпра та корейськими громадянами, зокрема з міста Поханг.

Прес-служба Дніпроради в повідомленні зазначає, що вперше до Дніпра пан Лі Янг-Гу завітав у 2016 році. Відтоді з міським головою Борисом Філатовим амбасадор зустрічався ще кілька разів. Так, завдяки пану Лі Янг-Гу мерії Дніпра вдалося налагодити ділові контакти з адміністрацією південнокорейського міста Поханг. Цей мегаполіс є індустріальним центром, що має характеристики, схожі з Дніпром. Два роки тому під час візиту до Південної Кореї Борис Філатов розпочав вивчення досвіду роботи індустріального парку в місті Поханг.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі