Покров відвідали представники NEFCO


2215
коментарі відсутні

Покров відвідали представники NEFCO

6 листопада міський голова Покрова Олександр Шаповал зустрівся з представниками Північної Екологічної Фінансової Корпорації (NEFCO), компанії Гарде. Як повідомила прес-служба міського голови, в рамках робочої зустрічі були обговорені результати впровадження проекту з реконструкції вуличного освітлення.

Його успішна реалізація стала підсумком дворічної роботи у напрямку енергоефективності. Покров увійшов до сімки українських міст, з якими корпорація уклала кредитні угоди. У ході реконструкції було замінено 2065 старих неекономічних ламп розжарювання на енергоефективні світлодіодні, частково й опори. Установлено систему дистанційного управління. Сьогодні збір даних відбувається за допомогою GSM мережі, передбачено діммірування – можливість регулювання інтенсивності освітлення.

У ході зустрічі міський голова підкреслив, що співпраця з NEFCO стала важливим кроком, адже реалізація проекту – це, перш за все, безпека та комфорт містян.

Запроваджені заходи з оновлення освітлення – це й екологічні та економічні переваги, оскільки крім скорочення викидів СО2, реконструкція зменшила навантаження на міський бюджет. Нові лампи поєднують у собі більш високу інтенсивність світла з нижчим рівнем споживання та тривалим терміном використання.

Покров відвідали представники NEFCO - Фото №1

Нову якість освітлення вже відчули покровчани, змогли оцінити й експерти NEFCO та Гарде – старший інвестиційний радник НЕФКО в Україні Юлія Шевчук, керівник команди консультантів Гуннар Барк, керівник місцевих консультантів Володимир Дебой, які оглянули вечірнє місто та залишилися задоволені результатом спільної роботи.

У ході зустрічі вони говорили про впровадження проекту, який став гарною платформою для подальшого співробітництва.

NEFCO – Північна екологічна фінансова корпорація – це міжнародна фінансова організація, створена в 1990 році країнами Північної Європи. Її діяльність пов’язана з фінансуванням практичних заходів, що сприяють зеленому росту. Північні країни після розпаду Радянського Союзу підтримали зусилля щодо привернення уваги до вирішення екологічних проблем в Центральній і Східній Європі, надаючи кошти для скорочення забруднення навколишнього природного середовища.

Один з нещодавніх проектів NEFCO – підписання 8 жовтня 2018 року грантових угод з містами Бахмут і Рубіжне щодо реалізації заходів з підвищення енергоефективності, в рамках яких будуть виділені гранти в розмірі 400 тисяч та 420 тисяч Євро, відповідно. Проекти будуть профінансовані в рамках Фонду Північної ініціативи гуманітарної підтримки і енергоефективності для України. В Бахмуті грант піде на утеплення школи №10. В Рубіжному за кошти гранту 3,5 тисячі вуличних світильників будуть замінені на світлодіодні на понад 40 вулицях міста; буде також проведено заміну пошкоджених опор і проводів і встановлена система управління освітленням; крім того, світлофори міста також будуть оснащені світлодіодними лампами.

Покров відвідали представники NEFCO - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі