Подарунки від GIZ ЦНАПу Жовтих Вод


2259
коментарі відсутні

Подарунки від GIZ ЦНАПу Жовтих Вод

Нові комп’ютери, багатофункціональні пристрої та дитячий куточок – усе це відтепер є у Центрі надання адміністративних послуг міста Жовті Води Дніпропетровської області. Подарунки отримано у рамках програми співпраці Жовтих Вод із Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

Як пояснив міський голова міста Жовті Води Володимир Абрамов, між міською владою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH налагоджено плідну співпрацю з 2016 року. За цей час спеціалісти структурних підрозділів виконкому міської ради, які надають жовтоводцям адміністративні та соціальні послуги, пройшли певну кількість комплексних навчань із підвищення професійної компетентності. Окрім того, у рамках співпраці передбачено надання різноманітного обладнання, яке, на думку В.Абрамова, суттєво покращить роботу даних структурних підрозділів на благо містян.

«Дякуючи компанії GIZ, Жовтоводський Центр надання адміністративних послуг отримав нові комп’ютери, багатофункціональні пристрої, ліцензійне програмне забезпечення та дитячий куточок, – говорить міський голова. – Завдяки такій допомозі працівники ЦНАПу зможуть поліпшити якість надання послуг, а також організувати комфортні умови перебування в установі для відвідувачів із дітьми».

За словами Оксани Таргоній, молодшого координатора проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» у Дніпрі, проекти та ініціативи, які реалізуються Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в Україні, були створені за результатами урядових домовленостей між Німеччиною та нашою державою, а також за дорученням уряду Німеччини. Компанія надає допомогу не лише внутрішньо переміщеним особам, а й допомагає українським громадам у питаннях децентралізації, демократії, покращення економіки тощо.

«Наразі у рамках співпраці ми підписуємо акти та протоколи про передачу Центру надання адміністративних послуг міста Жовті Води чотирьох комплектів комп’ютерів, двох багатофункціональних пристроїв, ліцензійного програмного забезпечення та дитячого куточка на загальну суму 86,3 тисячі гривень, – говорить О.Таргоній. – Ми сподіваємося, що дане обладнання суттєво покращить якість та швидкість надання адмінпослуг».

Також пані Оксана розповіла, що спеціалісти Центру надання адміністративних послуг нещодавно пройшли комплексне навчання з підвищення якості та ефективності спілкування з клієнтами, тренінги з правової діяльності Центрів тощо. Окрім того, паралельно проводиться робота з фахівцями Жовтоводського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та УПСЗН: для них компанія GIZ розробляє свою програму навчання. Тому Оксана Таргоній сподівається, що допомога, яка надається Німецьким товариством міжнародного співробітництва місту Жовті Води, покращить якість надання адміністративних і соціальних послуг.

Також вона повідомила, що 21 червня у м. Дніпро відбудеться передача 33-х мобільних кейсів партнерським організаціям Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей, у тому числі і ЦНАПу м. Жовті Води. Вони являють собою комплект сучасної портативної техніки (ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB-модем для доступу до Інтернету, акумулятор, веб-камера), який вміщується в компактний металевий кейс. Завдяки таким «портативним офісам» маломобільні громадяни, а також мешканці віддалених від міста територій, які не в здатні відвідати ЦНАП самостійно, зможуть отримати адмінпослуги вдома.

 

Подарунки від GIZ ЦНАПу Жовтих Вод - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі