Після річної перерви в Краматорську відбудеться літературний конкурс «Кальміюс»


5618
коментарі відсутні

Після річної перерви в Краматорську відбудеться літературний конкурс «Кальміюс»

Наразі продовжується прийом робіт у п’яти номінаціях. Свої твори українською мовою можуть надсилати мешканці Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, а також переселенці віком від 17 років.

Розпочався прийом робіт на Міжрегіональний літературний конкурс «Кальміюс» 5 липня. Зокрема, представлені такі номінації: поезія для дорослих, проза для дорослих, поезія та проза для дітей і підлітків, драматургія для дітей і дорослих, публіцистика.

«Дуже символічно, що в перші дні конкурсу ми прийняли рукопис з Донецької області, з Авдіївки. Також у нас дуже потужно у номінації «Поезія для дорослих» представлені конкурсанти з Харкова. І у нас є також поезія з Мелітополя, Запорізька область», – розповіла одна з організаторів конкурсу Оксана Проселкова.

«Кальміюс» був заснований у 2016 році до другої річниці звільнення Краматорська, Слов’янська та інших міст від російських окупантів. Торік літературний конкурс робив перерву. Цього року організатори шукають спонсорів, аби надрукувати збірку творів переможців.

«Наразі йдуть перемовини з благодійною організацією, щоб вона надала нам свій майданчик для збору коштів. Ми плануємо видати альманах, який об’єднає роботи цього і минулих років, але це буде залежати від згоди самих учасників та переможців. Якщо б не було карантину, ми планували робити урочисту частину, запрошувати митців зі всієї України, працювати в школах, бібліотеках та на міських майданчиках. Однак, обмежимося виключно онлайн-форматом», – говорить один з організаторів конкурсу Максим Потапчук.

Прийом робіт триватиме до 4 жовтня.  Переможців оголосять 6 листопада. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сторінці «Кальміюсу»  у фейсбуці.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі