Підтримка підприємництва – тренінги


3863
коментарі відсутні

Підтримка підприємництва – тренінги

1 березня стартує 5-місячна програма підтримки і розвитку підприємництва в Маріуполі, Краматорську та Сєвєродонецьку. Проект був ініційований ГО “Центр зайнятості вільних людей” в партнерстві з ГО Схід SOS і Halabuda. Про це йдеться в інформаційному повідомленні, яке розповсюджено ГО «Центр громадських ініціатив “Східна брама”».

Менторська програма об’єднає людей, які нещодавно почали займатися підприємницькою діяльністю, для обміну досвідом і спільного розвитку підприємництва в регіоні. А також допоможе тим, хто має обладнання або товар, але не має достатньо знань, щоб досягти стабільного прибутку.

Програма здійснюється в рамках проекту «Зміцнення суспільної довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.

Головна мета проекту – розвиток культури підприємництва. Для цього учасникам буде надана допомога у вигляді навчання та консультацій від власників успішних бізнесів, які також починали з нуля, з простої ідеї. Серед менторів проекту власники: Veterano Coffee (м.Київ), клубу Regata (м.Київ), салону краси “Ніколь” (м.Краматорськ), кондитерської фабрики «La Torte» (Маріуполь).

Кожна програма розрахована на 4 дні тренінгів, включаючи 2 дня теорії і 2 – практики, а також 4 місяці консультацій. Після закінчення проекту учасники поїдуть з ознайомчим візитом на локацію свого наставника, щоб краще зрозуміти, як збудовані бізнес-процеси в успішному підприємстві.

Більше про проект

Участь в програмі безкоштовна.

Для запису в групи, а також уточнення будь-якої інформації організатори пропонують звертатися за контактами, наведеними нижче:

+38 099 515 48 52

cbannik82@gmail.com

Світлана, Северодонецьк

__

+38 095 919 44 16

kram.czvl@gmail.com

Катерина, Краматорськ

____

+38 068 545 45 04

kalinagalinina@gmail.com

Галина, Маріуполь


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі