Підлітки на екскурсії в ОДА


1307
коментарі відсутні

Підлітки на екскурсії в ОДА

Спробували себе в ролі чиновників, зіграли в теніс та провели прес-конференцію. Підлітки з Дніпра та міста Красногорівка Донецької області побували на екскурсії у неформатній ДніпроОДА. Про це повідомила прес-служба облдержадмністрації.

Чотирнадцять підлітків завітали на екскурсію до облдержадміністрації. Дітям показали прес-центр – там вони відчули себе справжніми журналістами.

«Я саме був спікером на прес-конференції. Дуже приємно відвідати будівлю ОДА. Вона велика та гарна. Навіть не очікував, що буде стільки позитивних вражень», – поділився учасник екскурсії, дніпрянин Олександр Дуленко.

Наступна локація – контакт-центр, де оператори «гарячої лінії» щодня приймають понад сотню дзвінків від мешканців всієї області. Далі – буккросинг із великою кількістю різноманітних книжок. На четвертому поверсі – зіграли в теніс. Встигли відвідати і залу засідань голови ОДА. Побували навіть на місцях очільника адміністрації та керівників профільних департаментів.

Спробували знайти власні відповіді на складні запитання…

«Тут прикольно, гарно. Я дізналась, як працює ОДА. Нам розповіли багато різних цікавинок. Мені сподобався буккросинг. Класно, що тут живе кішка. Екскурсія була неформатною», – сказала учасниця екскурсії, мешканка Красногорівки Настя Стецюра.

Провела коридорами та розповіла про найцікавіше – радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

«ДніпроОДА відкрита та яскрава. Постійно проводимо творчі вечори, концерти та виставки. Особливо радіємо, коли до нас приходять діти. Тому організовуємо для них талант-фести та свята. Зараз вирішили ближче познайомити школярів із адмінбудівлею й запрошуємо на екскурсії», – розповіла Ольга Горб.

А ще один радник очільника ОДА – Юрій Голик – зазначив:

«Заходи для дітей ми проводимо щотижня, незалежно від дати, місяця й дня тижня. Це й лекції відомих людей для школярів у стінах ОДА, й патріотичні екскурсії, й виступи артистів в ОДА, й новорічні вистави в тисячному залі та просто екскурсії школярів у ОДА … Після відвідин діти сказали, що точно не очікували побачити тут нормальних людей, а не чиновницьких зомбі».

 

Підлітки на екскурсії в ОДА - Фото №1

Підлітки на екскурсії в ОДА - Фото №2

Підлітки на екскурсії в ОДА - Фото №3

Підлітки на екскурсії в ОДА - Фото №4

Підлітки на екскурсії в ОДА - Фото №5


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі