Під Дніпром шитимуть військове взуття для НАТО


3444
коментарі відсутні

Під Дніпром шитимуть військове взуття для НАТО

Як влаштовують своє життя об’єднані територіальні громади, утворені в ході реформи децентралізації? Один з позитивних прикладів – Іларіонівська ОТГ у Дніпропетровській області. Там шитимуть берці й тактичні чоботи для чеської та латвійської армій, які входять до складу Північноатлантичного альянсу НАТО. Планується, що виробництво з чеськими інвестиціями розпочне роботу цьогоріч.

За попередніми даними, на виробництві працюватимуть півсотні місцевих мешканців. Троє з них вже пройшли навчання в Чехії – тепер передаватимуть знання колегам.

За необхідності кількість робочих місць готові розширити, кажуть власники.

«Приміщення, де розташується цех, приводять до ладу, ведуться підготовчі роботи. Для комфорту працівників обладнають душові, роздягальню та їдальню, – розказав голова Іларіонівської об’єднаної громади Дмитро Екзархов. – Наразі підрядники монтують лінію з виробництва взуття. На підприємстві, у першу чергу, робитимуть акцент на якості, а вже потім – на кількості».

Очільник громади сподівається, що незабаром тут розпочнеться серійне виробництво взуття й для української армії.

Іларіонівська ОТГ утворилася наприкінці 2017 року. Навколо неї об’єдналися майже 13,5 тис. мешканців 12 населених пунктів.

Під Дніпром шитимуть військове взуття для НАТО - Фото №1

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі