Перспективний проєкт дослідження Місяця від КБ «Південне»


1644
коментарі відсутні

Перспективний проєкт дослідження Місяця від КБ «Південне»

Концептуальний проект сімейства місячних посадкових апаратів, що здатні перелітати з місця на місце, представило КБ «Південне» на Dubai Airshow 2019. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті КБ. Макет ЛПА у масштабі 1:5, виготовлений власними силами КБ «Південне» із застосуванням адитивних технологій, став справжньою родзинкою експозиції КБ «Південне» на 16-й Міжнародній авіаційно-космічній виставці.

17 листопада, під час урочистого відкриття 16-го Міжнародного аерокосмічного салону Dubai Airshow 2019, Прем’єр-міністр і віце-президент Об’єднаних Арабських Еміратів, правитель Дубаю Мохаммед ібн Рашид аль-Мактум, також відомий як шейх Мохаммед, відвідав стенд ДП «КБ «Південне» та поспілкувався з Генеральним директором КБ Олександром Дегтяревим. Як зазначено в інформаційному повідомленні прес-служби КБ «Південне», це був один із небагатьох візитів шейха Мохаммеда на експозиційні стенди учасників аерокосмічного салону.

У другий день роботи Dubai Airshow – 18 листопада – фахівцями КБ «Південне» проведено ряд зустрічей і переговорів з налагодження та поглиблення співробітництва у сфері освоєння мирного космосу.

Проект для дослідження Місяця – місячний лендер-хоппер – новітня розробка КБ «Південне» для наукових космічних місій, особливістю якого є те, що після приземлення на поверхню Місяця він здатен на три стрибки на відстань до 20 км, і маєзмогу перенести наукове обладнання, а також виконувати у кожній точці приземлення наукові дослідження. Проект розроблено для досліджень місячної поверхні і доставляння на природний супутник Землі корисного вантажу масою до 150 кілограмів.  У перспективі це відкриває нові можливості для науково-дослідної діяльності, пошуку корисних копалин на Місяці.

 

Перспективний проєкт дослідження Місяця від КБ «Південне» - Фото №1

КБ «Південне» на Dubai Airshow 2019


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі