Перший етап конкурсу на посади директорів шкіл Дніпра


1504
коментарі відсутні

Перший етап конкурсу на посади директорів шкіл Дніпра

У Дніпрі закінчився перший етап конкурсу на посади керівників 22 навчальних закладів загальної середньої освіти. Керівні посади тут тимчасово займали виконувачі обов’язків. Конкурс проходив серед 29 претендентів, які подали відповідні заявки. Як повідомляє прес-служба Дніпроради, за результатами відбору конкурсна комісія визначила 14 переможців, ще 8 директорів шкіл оберуть під час наступного етапу конкурсу.

Із переможцями міська рада укладе контракт терміном на два роки (для тих, хто вперше обійматиме посаду директора закладу загальної середньої освіти) та на шість років (з тими, хто раніше працював на такій посаді).

У випадку, якщо директор не виконуватиме зобов’язань, прописаних в угоді, з ним можуть розірвати контракт раніше. Все це прописано законодавчо.

«В цілому ми задоволені першим етапом конкурсу, який показав, що справді не всі претенденти на посаду директорів наших шкіл відповідають поставленим вимогам. Кандидати під час співбесід повинні були презентувати й аргументувати свої погляди та плани на розвиток школи. Виявилося, що не всі були до цього готові. У конкурсі найголовніше – обрати фахового педагога із сучасними, прогресивними поглядами на організацію й розвиток середньої освіти у тому чи іншому закладі», – сказав під час прес-конференції 23 липня заступник міського голови Олександр Шикуленко.

За словами заступника міського голови, із загальної кількості тих, хто не пройшов конкурсний відбір, 70% вже обіймали раніше посаду директора школи.

Наступний етап конкурсу планують розпочати з 15 серпня. У його рамках проходитиме відбір претендентів на посади керівників 125 навчальних закладів загальної середньої освіти. Це переважно ті школи, з директорами яких закінчився контракт.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі