Перший безкоштовний семінар для студентів-екологів


2724
коментарі відсутні

Перший безкоштовний семінар для студентів-екологів

Минулого тижня #АКМЦ розповідав про екологічні ініціативи ДніпроОДА та плани щодо створення екологічного лоббі. Нині стало відомо про подробиці першого семінару для студентів-екологів в ДніпроОДА. Тепер такі заходи для молоді стануть регулярними, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець.

На нинішньому семінарі студентам Дніпропетровщини розповідали про практичні аспекти застосування екологічних знань на підприємствах і співіснування промислових гігантів з природним середовищем.

«Екологічна просвіта для студентів – необхідна, тому ми розпочинаємо низку семінарів для молоді. Наше завдання – показати їм на практиці роботу екологів, навчити застосовувати свої знання», – зауважив Руслан Стрілець.

Під час тренінгу студенти дізналися, як заповнювати електронні декларації про відходи, замовляти висновок екоекспертизи чи довідку про величини фонових концентрацій. Також за допомогою окулярів віртуальної реальності їм дозволили «політати» над заповідниками області, додав Руслан Стрілець.

«Така ініціатива – дуже корисний крок у формуванні кваліфікованого спеціаліста. І саме екологи-практики як ніхто інший можуть донести прикладні знання студентам», – розповіла доцент кафедри екології, теплотехніки та охорони праці Національної металургійної академії України Олена Матухно.

На семінар завітали близько 50-ти студентів. І це тільки початок, зазначають у департаменті.

«Після навчання, хотілося б працювати саме екологом, можна в науці, можна на практиці. Такий захід дуже корисний, тут можна дізнатися, де застосувати свої знання», – розповіла студентка Національної металургійної академії України Тетяна Говорунець.

У планах обласних екологів – розробка програм практичних семінарів для студентів з виїздом «на місця». Там молодь зможе ознайомитися із заповідними об’єктами та дізнатися, як промислові підприємства взаємодіють з навколишнім середовищем.

Нагадаємо, що минулого тижня в Києві дніпровська делегація на чолі с Русланом Стрільцем брала участь у фаховій дискусії у Верховній Раді щодо змін до природоохоронного законодавства України.

Перший безкоштовний семінар для студентів-екологів - Фото №1

 

 

Перший безкоштовний семінар для студентів-екологів - Фото №2


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі