Перша у 2018 році сесія Дніпроради

3603
коментарі відсутні

Перша у 2018 році сесія Дніпроради

31 січня у Дніпрі відбулася 29-та сесія міської ради. Засідання було рекордно коротким – 27 хвилин. За цей час депутати розглянули 250 питань.

Під час 29-ї сесії міські обранці ухвалили зміни до програм «Безпечне місто» та «Безпечна школа» на 2016 – 2020 роки, комплексної програму соціального захисту мешканців Дніпра на 2017 – 2021 роки. Також депутати проголосували за створення центру підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя» та підтримали прийом у комунальну власність територіальної громади міста комунальних закладів охорони здоров’я Дніпропетровської обласної ради. Таким чином, у власність Дніпра повернуться поліклініки №1, №2, №6, а також міська студентська поліклініка. Остаточно лікувальні заклади перейдуть у власність територіальної громади Дніпра після підписання та ухвалення низки документів, зокрема акта прийому-передачі.

Нагадаємо, що останні два роки міська влада докладала всіх зусиль, щоб повернути у власність міста лікувальні заклади вторинного рівня. Упродовж останніх майже 6 років 29 таких закладів перебувають у комунальній власності територіальної громади області.

А ще на сесії депутати міської ради Дніпра підтримали рішення конкурсної комісії про обрання інвестора для будівництва в обласному центрі сміттєпереробного об’єкта на умовах державно-приватного партнерства. Ним стала британська компанія Stopford Projects Limited. Договір із компанією міська рада має підписати вже в лютому цього року.

«Сьогодні сесійним рішенням цей проект затверджений. Це дуже важливо. У нас вже є договір, за яким будуть визначені конкретні умови. Якщо чесно, мені досі в це не віриться. Тепер ми чекаємо на інвестицію», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

За даними прес-служби міськради, вартість будівництва – 60 млн фунтів стерлінгів. Підприємство хочуть звести на території полігона «Правобережний». За умовами конкурсу, договір з інвестором укладається на 15 років. Після закінчення дії угоди об’єкт перейде у власність міської ради. Поява підприємства допоможе звести до мінімуму кількість відходів, які необхідно захороняти. Вторинну сировину інвестор зможе використовувати на свій розсуд протягом часу дії договору. Основна технологія, яка буде застосовуватися для переробки відходів, – анаеробне зброджування (біотермічний розпад органічної речовини побутових відходів під впливом мікрофлори без доступу повітря). Продукт ферментації – метан – генерується за допомогою анаеробних бактерій. Завдяки цій технології можна отримувати біогаз.

Таким чином, цілком можливо, що за декілька років у Дніпрі має з’явитися сміттєпереробний завод.
Коментуючи швидкість роботи сесії, міський голова Борис Філатов зауважив:

«Це не тому, що в раді немає дискусій. Це результат того, що ми зуміли налагодити нормальну, продуктивну роботу в депутатських комісіях і на погоджувальних радах. Учора на погоджувальній раді, що відбувалася в моєму кабінеті з 17:00 до 19:00, були керівники не лише депутатських комісій, а й опозиційних фракцій. Основні болючі питання ми зняли з порядку денного і перенесли на лютий».

Чекаємо на лютневу сесію, куди, за словами Бориса Філатова, перенесено «болючі питання». Що значить «біль» по-дніпровські – за місяць на АКМЦ.


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика