«Партія миру та розвитку» та «Демократична Сокира» – у Краматорську дискутували кандидати в міськраду


1670
коментарі відсутні

«Партія миру та розвитку» та «Демократична Сокира» – у Краматорську дискутували кандидати в міськраду

Відбувся третій ефір передачі «Зроби вибір» – спільного проєкту Антикризового медіа-центру та онлайн-видання Kramatorsk Post. Цього разу свої передвиборчі програми презентували керівник міського осередку партії «Демократична Сокира» Юрій Трембач та керівник міського осередку «Партії миру та розвитку» Олександр Єрмольченко, які ведуть свої команди на вибори до Краматорської міської ради.

 

«Партія миру та розвитку» та «Демократична Сокира» - у Краматорську дискутували кандидати в міськраду - Фото №1

Олександр Єрмольченко (на фото зліва) та Юрій Трембач (на фото справа) у прямому ефірі передачі «Зроби вибір»

 

Спочатку партійні лідери відповіли на бліц-запитання, які мали на меті показати їх обізнаність щодо діючих у місті тарифів і розподілу повноважень органів місцевого самоврядування. Це було нескладно, оскільки обидва кандидати причетні до міської влади – Олександр Єрмольченко є діючим депутатом міськради від партії «Опозиційний блок», Юрій Трембач – член виконкому.

 

Головними своїми досягненнями представники діючої влади вважають такі:

Юрій Трембач – розробка Програми підтримки ОСББ, нові підходи до організації громадського транспорту, ремонт тротуарів, озеленення міста.

Олександр Єрмольченко – протидія корупції шляхом перевірки витрачання коштів на будівництво та реконструкцію великих об’єктів у місті, нові тролейбусні маршрути, ремонт доріг, тротуарів, скверів, допомога медицині.

Серед недоліків у діях місцевої влади Юрій Трембач назвав відсутність стратегічного планування та системного підходу, який дозволить Краматорську динамічно розвиватись. Олександр Єрмольченко – нераціональне використання бюджетних коштів, що відлякує потенційних інвесторів.

Кандидати презентували головні програмні тези своїх партій та представили свої команди. У списку «Партії миру та розвитку» – переважно працівники заводу НКМЗ, який фінансує політичний осередок, а також лікарі, адвокати та підприємці. Більшість з них вже були депутатами Краматорської міськради. «Демократична Сокира» включила до виборчого списку новачків у політиці – підприємців, громадських діячів, журналістів, студентів.

Також кандидати мали можливість поставити питання один одному та відповіли на доволі гострі питання, які надходили від глядачів під час прямого ефіру.

Повний запис передачі за участю лідерів місцевих осередків партії «Демократична Сокира» та «Партії миру та розвитку» можна переглянути тут.

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі