Освітні заклади Донеччини забезпечено протиепідемічними засобами


2365
коментарі відсутні

Освітні заклади Донеччини забезпечено протиепідемічними засобами

1 вересня розпочався новий навчальний рік, особливістю якого є карантинні обмеження. Незважаючи на те, що Донецька область знаходиться у так званій «зеленій зоні», заклади освіти мають дотримуватись певних правил.

Для забезпечення карантинних умов під час навчання школи отримали засоби індивідуального захисту та дезінфекції. Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

За його інформацією, у школах області зараз в наявності є 20,5 тисяч літрів дезінфікуючих засобів для обробки рук, 369 тисяч літрів деззасобів для обробки поверхонь, 199 тисяч захисних масок.

Окрім того, перед початком нового навчального року допомогу отримав 31 заклад освіти, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст та перебуває в управлінні обласної ради. Це інтернати, обласні заклади позашкільної освіти, педагогічні коледжі. Їх теж забезпечено медичними масками та дезінфікуючими засобами, а також медичними рукавичками та медичними захисними окулярами.

Частково невирішеним залишається питання з медичними кабінетами у школах. «Наразі у 413 школах належним чином обладнані медкабінети, це 82% від загальної кількості. У решті шкіл відповідні приміщення наразі визначаються та обладнуються. Медичні кабінети необхідні для миттєвої ізоляції учнів і шкільних працівників, у яких виявлено ознаки вірусних респіраторних захворювань», – повідомив Павло Кириленко.

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі