Останній бій за Україну буде в листопаді, – Гримчак


2043
коментарі відсутні

Останній бій за Україну буде в листопаді, – Гримчак

Восени цього року прогнозується активізація бойових дій на сході і загальна дестабілізація ситуації в країні, після чого Росія піде з Донбасу. Про це в ефірі 5 каналу заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

Головною причиною згортання проекту «Л/ДНР» Гримчак назвав санкції проти Російської Федерації, які поступово виснажують економіку країни-агресора. «За розрахунками, у 2018 році Росія піде. Причому, при своїх розрахунках, щось схоже на ті санкції, які вже були підписані та майже вступили в силу, на це теж був розрахунок. Щось подібне буде. Єдине що, на наш погляд, цей процес трошечки відтермінувала блокада ОРДЛО», – сказав Гримчак.

Якщо в 2017 році резерви РФ дозволяють утримувати окупаційний режим, то в наступному році на нього коштів не залишиться. Москві доведеться вивести військовий контингент і звести до нуля фінансування псевдодержав «Л/ДНР». За словами Гримчака, розрахунок на це робився завчасно.

При цьому замминістра висловив думку, що перебування РФ на сході України триває через введену на початку 2017 року блокаду окупованих територій. «На наш погляд, цей процес трошечки відтермінувала блокада», – заявив він.

Юрій Гримчак також спрогнозував загострення конфлікту на сході и спробу Росії дестабілізувати ситуацію в країні. «Є такі підозри, що останній такий бій за Україну буде, мабуть, у листопаді – це коли Росія спробує активізувати все, що у неї є для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні заради того, щоби не виходити з Донбасу», – зазначив він.

Планом по розхитуванню України Російська Федерація намагається зберегти свій вплив в нині окупованому регіоні, а в ідеалі і зовсім залишитися там. «Я думаю, ми переживемо ці спроби, і все одно вони підуть», – запевнив Юрій Гримчак.