Ордери на житло внутрішньо переміщеним особам


2850
коментарі відсутні

Ордери на житло внутрішньо переміщеним особам

8 листопада у Вільногірську (Дніпропетровська область) 6 жителів міста – внутрішньо переміщених осіб – отримали ордери на кімнати у соціальному гуртожитку. Вручав документи міський голова Володимир Василенко.

Разом із новими господарями кімнат та фахівцями УАКБ та ЖКГ Вільногірської міської ради, КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» Володимир Василенко обговорив питання стосовно обслуговування житла, збереження обладнання у місцях загального користування, нарахувань за комунальні послуги тощо.

Прес-служба міської ради у своєму повідомленні акцентує увагу на тому, що частину будівлі колишнього дитячого садочку №5 було реконструйовано за ініціативи Українського фонду соціальних інвестицій в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», за фінансової підтримки німецького банку KfW у рамках проекту “Створення житлових умов для ВПО в м. Вільногірськ, Дніпропетровська область (соціальне житло – квартири)». Тут облаштовано 16 кімнат із санвузлами та двома загальними кухнями площею 558 кв.м.

 

Ордери на житло внутрішньо переміщеним особам - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі