Олександро-Калиново одержить премію Посольства Франції за захист довкілля


1710
1 коментар

Олександро-Калиново одержить премію Посольства Франції за захист довкілля

Мальовниче село на Донеччині отримає 50 тисяч гривень від посольства Франції за внесок у збереження навколишнього середовища та біорізноманіття. Премія присуджується у рамках реалізації конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Цього року прифронтове село Олександро-Калинове Іллинівскої об’єднанної територіальної громади вийшло у фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017», який було організовано інтернет-ресурсом агропромислового комплексу України AgroPortal.ua.

Нажаль, за результатами он-лайн голосування, село не стало переможцем конкурсу – не вистачило голосів. Але дії громади щодо збереження довкілля були відзначені спеціальною премією.

«Після успіху конкурсу у минулому році, та враховуючи можливості, що надає конкурсний відбір для популяризації найкращих практик, спрямованих на забезпечення сталого розвитку сільських територій України, Посольство у цьому році запроваджує спеціальну премію, яку буде присуджено селу, яке відзначиться своїми зусиллями, спрямованими на захист довкілля. Наприклад, через діяльність, пов’язану з біорізноманіттям та сільським господарством, таку як захист ґрунтів, агроекологія, органічне виробництво, та вирішення таких ключових проблем, як управління водними ресурсами, менеджмент відходів, енергетична ефективність», – констатували у Посольстві Франції в Україні.

Вручення премії відбудеться 11 вересня в Києві. Нагородження проходитиме під час Дня українського села в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.


Підписатись
Повідомте про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
АКМЦ » Голосуємо за своїх – два села з Донбасу вийшли у фінал конкурсу “Неймовірні села України 2018”
1 рік тому

[…] окремою винагородою. Посольство Франції в Україні надало Олександро-Калиновому премію в розмірі 50 тис. грн. за […]