Оформити водійське посвідчення та зареєструвати авто у ЦНАПі


1566
коментарі відсутні

Оформити водійське посвідчення та зареєструвати авто у ЦНАПі

Зареєструвати автівку або оформити водійське посвідчення. Тепер це можна зробити у ЦНАПі. Унікальний сервіс запрацював у Кам’янському. Про це, з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка, повідомила прес-служба ДніпроОДА.

«Адміністративні послуги – швидко, без черг і бюрократичних зволікань. Це пріоритети роботи ЦНАПів. На Дніпропетровщині шість десятків Центрів надання адмінпослуг та їхніх філій. У них доступні мешканцям до 200 різноманітних сервісів. Серед унікальних – оформлення водійських посвідчень та реєстрація транспорту. Таку послугу запустили у ЦНАПі регіону вперше», – цитує прес-служба голову Дніпропетровської ОДА.

Тепер отримати або обміняти посвідчення, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб можна у ЦНАПі Кам’янського.  «Водійська послуга» стала доступною завдяки договору про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС у Дніпропетровській області.  Адміністратори Центру пройшли навчання та отримали доступ до Держреєстру транспортних засобів. Для оформлення водійських посвідчень та техпаспортів придбали комплект обладнання.

На послугу – 15-20 хвилин. Оплатити можна на місці – через термінал.

ЦНАП Кам’янського став другим в Україні, де запрацював такий сервіс. Пілотний – Київ.

Незабаром аналогічні послуги з’являться у ЦНАПі Слобожанського (смт під Дніпром).


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі