Однією довідкою менше


1674
коментарі відсутні

Однією довідкою менше

Ще одне місто в Дніпропетровській області пішло геть від архаїчної вимоги надавати довідку про склад сім’ї при зверненні в державні органи для, наприклад, призначення субсидій. Про це повідомив радник голови Дніпро ОДА Юрій Голик. Тепер, при зверненні в міські служби у жителів Покрова не вимагатимуть довідку про склад сім’ї, а братимуть її в єдиному реєстрі жителів.

Слід нагадати, що першим в області такий крок зробили в Дніпрі. Другим це зробив Покров. А наступного дня після Покрова, така можливість з’явилася в Марганці.

Радник голови ОДА акцентує увагу, що сорокатисячне місто Покров, методично впроваджує всі кращі практики, допустимі існуючим законодавством. Минулого тижня, в рейтингу прозорості міст від Transparency International Покров зайняв 2-е місце, а Дніпро виріс у цьому рейтингу відразу на 46 позицій – це кращий показник серед обласних центрів.

«Ми методично рухаємося від Smart City до Smart Region, за що окрема подяка Борису Філатову й Яніці Мерило за впровадження всього передового в Дніпрі та передачі отриманого досвіду в усі міста Дніпропетровської області. Саме це, в тому числі, вигідно відрізняє нашу область – повне розуміння й взаємодія між собою різних державних органів і людей», – поділився Юрій Голик.

За словами радника, в Покрові, при населенні 40 000 чоловік, вже 10 000 жителів підписали електронну декларацію з лікарем.

Яніка Мерило поділилася даними щодо Дніпра:

«В місті Дніпро рішенням мера, починаючи з лютого, соцслужба вже не має права повторно питати довідку про склад сім’ї, якщо інформація вже внесена до Реєстру Жителів, і повинна звідти сама взяти інформацію. У перший раз треба принести пакет документів, інформація вноситься в реєстр, і вони мають можливість отримувати її в будь-який момент. Інформація про всіх, хто звертається, вноситься в реєстр. Там вже інформація про 326 000 жителів Дніпра. Соціальні служби вже самі надають приблизно 500 довідок в день».

 

Однією довідкою менше - Фото №1

Однією довідкою менше - Фото №2

Однією довідкою менше - Фото №3

Однією довідкою менше - Фото №4

Однією довідкою менше - Фото №5


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі