ОБСЄ відповідає на питання


1942
коментарі відсутні

ОБСЄ відповідає на питання

21 вересня в Дніпрі в приміщенні Арт-центру «Квартира» за адресою Троїцька Площа, 3/1 відбудеться зустріч з першим заступником голови СММ ОБСЄ Александром Хугом. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці  Місії ОБСЄ на Facebook.

Варто зазначити, що подібні зустрічі було заплановано на 18 вересня у Горлівці та Донецьку та 19 вересня – у Луганську. В Донецьку брифінг за якихось причин не відбувся.

А в Дніпрі зустріч буде 21 вересня о 12:30.

Організатори просять тільки зареєструватися заздалегідь.

За обіцянками організаторів під час заходу, представники місії розповідатимуть учасникам заходу про те, яким чином Місія встановлює факти, як відбувається процес верифікації та працюють наявні механізми перевірки, перш ніж ці факти виявляться в щоденних звітах СММ.

Крім того в інформаційному повідомленні про захід зазначено:

«Чи цікавилися Ви, чим займаються міжнародні спостерігачі в Україні? Хто їздить на великих білих автомобілях? Куди вони прямують щодня? Цієї п’ятниці в Дніпрі Перший заступник Голови СММ ОБСЄ Александр Хуг та спостерігачі Місії відповідатимуть на ці та інші запитання, а також розкажуть про те, наскільки важливі факти для врегулювання конфлікту на сході України».

За досвідом брифінгу в Луганську, речники оприлюднять цифри з останнього звіту про порушення домовленостей про припинення вогню, а також сформулюють своє бачення причин порушень та механізми їх усунення.

ОБСЄ відповідає на питання - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі