Образотворчому мистецтву підлітків з пластового табору вчили у селі Маяки Слов’янського району

2460
коментарі відсутні

Образотворчому мистецтву підлітків з пластового табору вчили у селі Маяки Слов’янського району

Викладачі з Дружківської мистецької школи разом із учасниками еко-гайдашнику «Степовий обрій» малювали фарбами як місцеві краєвиди, так і картини на вільну тему. Усього до заняття приєдналося близько 15 дівчат та хлопців. Ще 10 підлітків долучилися до етнографічної лекції про історію української вишивки.

На початку занять з образотворчого мистецтва слухачам розповіли про етапи створення картини. Підлітки малювали не лише пейзажі  музейного комплексу в селі Маяки, а й портрети.

«Ми усвідомлюємо, що це необхідний елемент виховання, естетичний у поєднанні з етнокультурним, бо ми потрапили в етнокультурний простір. І я гадаю, що це просто необхідно для молоді, для сучасних дітей і підлітків. Їх треба возити сюди чим більше, тим краще. Чому? Тому що тут сама атмосфера, сам дух виховує. Без цього у нас не буде свідомих громадян України. Ми вперше сюди приїхали, але це не в останнє. Можливо, приїдемо ще школою й тут продовжимо роботу з  місцевою молоддю», – розповів викладач Дружківської мистецької школи Володимир Півень.

Еко-гайдашник – захід, спрямований на формування екологічного мислення, зокрема, правил поводження на природі, прибирання території від сміття тощо. Табір «Степовий обрій» організований Краматорським осередком НСОУ ПЛАСТ. Завершується еко-гайдашник сьогодні, 25 серпня.

Ірина Мартинова


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика