Обласний бюджет вчергове уточнюєтся


1048
коментарі відсутні

Обласний бюджет вчергове уточнюєтся

Прес-служба Дніпропетровської обласної ради повідомляє про чергове засідання бюджетної комісії облради. За результатами засідання стало відомо про уточнення в видатках бюджету, серед них: придбання житла дітям-сиротам, ремонт доріг, реконструкція «Аульського водоводу» та інше.

Бюджетна комісія обласної ради на останньому засіданні прийняла нові уточнення до бюджету області. Однією із найактуальніших тем зараз для обласної влади залишаються дороги у громадах. Тому більше 1 104 000 грн надходжень з місцевих бюджетів направлено на ремонт і утримання доріг у Богданівській ОТГ та Новомосковському районі.

Державну субвенцію на суму більше 51 000 000 грн. розподілили на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, на проектні та будівельно-ремонтні роботи. Збільшено фінансування на капітальний ремонт Дніпровського дитячого будинку-інтернату.

Ще одним важливим об’єктом цьогоріч є театр ім. Т.Г. Шевченка. Перший драматичний театр України святкуватиме своє сторіччя. На ремонт фасаду театру було розподілено 2 000 000 грн. Вже до цього були виділені кошти на новий підйомник, який пристосований для людей з обмеженими можливостями, капітальний ремонт покрівлі, встановлення лічильників, протиаварійні роботи.

Рішенням профільної комісії також збільшено фінансування на реконструкцію водоводів №2, №3 КП ДОР «Аульский водовід», капітальний ремонт площі в СМТ Кринички та інші об’єкти бідівництва.

Голова обласної ради Гліб Пригунов переконаний: «Основна функція обласної ради – це сформувати бюджет максимально ефективно. Саме тому важливо чітко визначити пріоритетні напрямки фінансування — оновлення інфраструктури, підтримка незахищений верств населення, реконструкція доріг. Ця робота ведеться протягом всього року!».

Вже незабаром на ХIV сесії обласної ради усі питання будуть винесені на утвердження депутатським корпусом.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про