Новий сезон «Школи відповідального батьківства»


1722
коментарі відсутні

Новий сезон «Школи відповідального батьківства»

Якщо Ви хочете краще зрозуміти свою дитину; побудувати з нею гармонійні відносини, засновані на взаємоповазі; навести лад в родині та стати ще щасливішими, не гайте часу та реєструйтесь до «Школи відповідального батьківства»! Цей унікальний тренінговий курс розроблений психологом-практиком Простору підтримки БФ «Карітас Краматорськ» Оленою Селівановою. За час проведення вже більше 90 батьків пройшли його і змогли покращити відносини в родині.

Навчання розпочнеться 3 серпня та буде відбуватись раз на тиждень, щопонеділка в Просторі підтримки за адресою вул.Південна, 9.

Тренінги будуть проходити на відкритому повітрі та з дотриманням необхідних заходів безпеки, щодо поширення коровірусної інфекції, відповідно до чинних рекомендацій МОЗ України. Участь можлива лише за умови попереднього заповнення анкети. Форма для реєстрації: https://forms.gle/GWNEHY3AxTwwr47m7

Всі заняття БЕЗКОШТОВНІ, як й інші послуги фонду.

Цей сезон школи реалізується за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації в рамках обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі