Новостворена Рада ветеранів АТО/ООС – перше засідання в Дніпропетровській ОДА


3030
коментарі відсутні

Новостворена Рада ветеранів АТО/ООС – перше засідання в Дніпропетровській ОДА

У Дніпропетровській ОДА відбулося перше засідання Ради ветеранів АТО/ООС при облдержадміністрації. Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації, до складу Ради увійшло понад 40 громадських організацій та спілок. Рада сприятиме оперативному та ефективному вирішенню питань воїнів та їхніх родин.

«Облдержадміністрація відкрита – до бізнесу, освітян, громадських активістів і, звичайно, до учасників АТО/ООС. Це щирі люди, справжні патріоти, які врятували нашу країну. Сьогодні запроваджуємо нову форму спілкування між ветеранськими організаціями та владою, яка допоможе активізувати справжній, людський діалог. Хочемо «з перших вуст» почути про проблеми бійців та разом знайти їх рішення», – цитує голову Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка прес-служба.

До Ради ветеранів АТО/ООС при Дніпропетровській ОДА увійшло понад 40 громадських організацій та спілок. Це об’єднання військових, сімей загиблих та зниклих безвісти, капеланів, волонтерів.

«Ми проводимо навчання з тактичної медицини для добробатів та ЗСУ. Інструктуємо населення про мінну небезпеку в зоні АТО/ООС. А ще –  організуємо патріотичні уроки в школах. За минулі роки ми звикли викручуватися за допомогою волонтерів, своїми силами. Маю сподівання, що з появою нової Ради все зміниться», – розповів голова спілки учасників АТО Верхівцевого Роман Басанський.

Учасники ради ветеранів розділяться на комітети, кожен з яких відповідатиме за конкретні питання: реабілітація, виділення землі, соціальна допомога. Прохання та пропозиції передаватимуть до профільних департаментів ОДА, які допоможуть у вирішенні проблем.

 

Новостворена Рада ветеранів АТО/ООС – перше засідання в Дніпропетровській ОДА - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі