Новий проект від GIZ. Серед учасників – Покров.


2149
коментарі відсутні

Новий проект від GIZ. Серед учасників – Покров.

Три тижні тому м. Покров (Дніпропетровська область) заявив про своє бажання долучитися до конкурсного відбору для участі у Менторській програмі «Удосконалення адміністративних і соціальних послуг у Дніпропетровській області» під час її презентації представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). За цей час експертна комісія мала опрацювати конкурсні заявки та обрати для співпраці лише п’ять партнерських інституцій області. Як повідомила прес-служба міського голови Покрова, напередодні Великодніх свят стали відомі результати.

Про те, що Покров увійшов до п’ятірки обраних, повідомили представники GIZ Оксана Таргоній та Михайло Кравцов, які наприкінці минулого тижня перебували у місті з робочим візитом.

Програма має на меті посилити спроможність партнерських інституцій, таких як Центр надання адміністративних послуг й Управління праці та соціального захисту населення в напрямку удосконалення та покращення надання адміністративних соціальних послуг.

Як розповів Михайло Кравцов – ментор міста Покров із впровадження програми, зараз розпочався її перший етап. Він передбачає моніторинг діяльності партнерських інституцій за спеціальною методикою. Впродовж двох днів свого візиту експерти вивчали діяльність ЦНАПу та УП та СЗН, спілкувалися з відвідувачами, знайомилися з результати попередньої співпраці з GIZ. У ході спілкування з керівництвом установ уже були напрацьовані певні рекомендації, які посилять інтеграцію соціальних послуг у ЦНАП.

На підставі всебічного аналізу спроможностей партнерських інституцій, буде розроблено «план дій» коротко- та довгострокових рекомендацій щодо покращення якості послуг. Реалізація програми розрахована на півроку.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі