Новий етап енергетичної реформи – що потрібно знати жителям Донеччини


2693
коментарі відсутні

Новий етап енергетичної реформи – що потрібно знати жителям Донеччини

1 липня 2019 року в Україні стартував черговий етап реформи ринку електроенергії. Побутових споживачів пов’язані з цим зміни не торкнуться, повідомляє постачальник електроенергії у регіоні – компанія “Донецькі енергетичні послуги”.

“Ніяких документів переоформляти не потрібно. Жителі Донеччини продовжать сплачувати рахунки за електроенергію постачальнику “Донецькі енергетичні послуги”. Тарифи для населення, у тому числі “нічний” тариф для власників зонних лічильників, встановлюються державою та залишаються без змін. Також продовжують діяти пільги для визначених законодавством категорій громадян”, – говориться в повідомленні.

У компанії зазначають, що головні зміни у рамках реформи енергоринку для мешканців Донеччини відбулися ще з 1 січня 2019 року, коли платіжки почали надходити від електропостачальника “Донецькі енергетичні послуги”.

“За півроку ми покращили наші сервіси, піклуючись про клієнтів: в Особистому кабінеті з’явились нові платіжні сервіси, а також можливість здійснювати оплату без комісії в один клік. Для зручності клієнтів ми розвиваємо дистанційне обслуговування. Зараз кожен житель області за декілька секунд може передати показники лічильника зі свого смартфону”, – розповів Олександр Северін, директор “Донецьких енергетичних послуг”.

Черговий етап реформи торкнеться переважно учасників оптового ринку електроенергії – генеруючих компаній, електропостачальників, трейдерів, непобутових споживачів. Ціни на електроенергію для юридичних клієнтів будуть формуватися на ринкових умовах. Вони залежатимуть від результатів торгів на електронній площадці, де щогодини буде продаватися та закуповуватися електроенергія.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі