Німеччина прагне співпрацювати в ІТ-галузі


2637
коментарі відсутні

Німеччина прагне співпрацювати в ІТ-галузі

Дніпропетровщина готова відкрити нову сторінку у взаємовідносинах з Німеччиною. Перш за все, зацікавлена у більш активному залученні іноземних інвестицій. Зокрема, у промислову, аграрну та ІТ галузі.  Як повідомила прес-служба ДніпроОДА, саме про це – про спільні точки дотику – говорили під час зустрічі 23 жовтня голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко і Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (тимчасовий офіс в Дніпрі)  Штефан Кайль.

«Дуже вдячні Німеччині за підтримку, яку вона надає Україні і регіону з самого початку війни на Донбасі. Не менш важлива для Дніпропетровщини й економічна співпраця з цією країною. Адже маємо регіон великих можливостей. Один із пріоритетів нашої команди – залучення прямих іноземних інвестицій. Зі свого боку гарантую потенційним німецьким партнерам прозору процедуру оформлення документів, відсутність бюрократичних перепон та повну підтримку інвестпроєктів із боку облдержадміністрації», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На сьогодні доля німецьких інвестицій у загальному обсязі іноземних вливань в область складає близько 20%. Тобто кожен п’ятий долар інвестований у регіон саме Німеччиною.

«Наша держава зацікавлена в економічному співробітництві з Україною та її окремими регіонами. Зокрема, у налагодженні нових ділових відносин з Дніпропетровщиною. Доброю основою для їх розвитку можуть стати німецькі інвестиції, наприклад, у сферу ІТ, – сказав Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Штефан Кайль. – Для нас важлива готовність регіону забезпечити прозорість всіх процедур та відсутність бюрократичних перепон».

Штефан Кайль підкреслив, що готовий всіляко сприяти залученню німецьких інвестицій в економіку Дніпропетровщини.

Д-р Штефан Кайль очолив Генеральне консульство у Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі у серпні 2019 року. До того він протягом чотирьох років обіймав аналогічну посаду в Генеральному консульстві у Єкатеринбурзі.  15 серпня 2019 року Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі, д-р Штефан Кайль, отримав у Міністерстві закордонних справ України екзекватуру – спеціальний дозвіл Уряду на виконання консульських дій у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській області.

 

Німеччина прагне співпрацювати в ІТ-галузі - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі