АКМЦ-online: Реалізація державної Програми з децентралізації влади

Під час даного заходу планується провести обговорення яким чином реалізується державна Програма з децентралізації влади та створення ОТГ в Донецькій області. Виробити механізм подолання проблем, які існують на даний час. В ході проведення даного заходу також планується розглянути роботу Департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА з підготовки перспективних планів формування територіальних громад в області, підтримку Уряду України щодо формування спроможних громад: а саме визначенню критеріїв оцінки рівня спроможності громади, тобто її людського потенціалу, фінансових та майнових ресурсів, які дадуть змогу надавати якісні послуги жителям, вирішувати накопичені проблеми, розвивати місцеву економіку.

Організатор круглого столу:

Голова громадської ради при Донецькій облдержадміністрації Воронов Антон Ігорович

Модератор круглого столу:

Голова комітету з децентралізації влади та формування ОТГ громадської ради при Донецькій облдержадміністрації Калачов Олександр Григорович

Ми розраховуємо на зацікавленість жителів сіл, селищ та міст Донеччини, представників державної влади, органів місцевого самоврядування і представників громадських організацій щодо участі в даному заході. На наш погляд, Програма децентралізації влади в Україні є головним аспектом розвитку регіонів, у т.ч. і Донецької області.