АКМЦ-online: Оновлена обласна організація ВО «Батьківщина» готова до виборів

Останнім часом лави політичної сили зазнали трансформацій. Відбулися зміни в керівних органах обласної організації ВО «Батьківщина», яку очолив Антон Петрович Дроздов. Оновилося також керівництво місцевих осередків партії. На часі – формування нового потужного активу для участі у місцевих виборах. Нові виклики вимагають нових рішень. Виклики, які стоять сьогодні перед Україною і, зокрема перед Донеччиною, є доленосними для всіх нас.

Тому ВО «Батьківщина», оновивши свої ряди і оновивши стратегію перемоги, йде на місцеві вибори. Головним пріоритетом роботи під час виборів стане процес об’єднання громадян для вирішення питань у місті, кожному кварталі, вулиці, дворі. Разом з жителями ми змінимо правила прийняття рішень владою. Думка містян – це найголовніше. Ми будемо втілювати в життя усі переваги децентралізації на благо місцевих мешканців.

Спікери:

 – Ваге Маміконян, керівник краматорської міської організації ВО «Батьківщина»;

 – Сергій Трет’яков, керівник виборчого штабу.

Об’єднаємо Донеччину від півночі до півдня, від сходу до заходу в одну єдину родину! ВО «Батьківщина» в Донецькій області відкрита і готова відповісти на ваші запитання.