Навчилися світовим методикам роботи з дітьми


3236
коментарі відсутні

Навчилися світовим методикам роботи з дітьми

Психологи інклюзивно-ресурсних центрів Дніпра та Нікополя взяли участь у всеукраїнських тренінгах. Вони вчилися сучасним світовим методикам роботи з дітьми. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

«Дніпропетровщина – серед лідерів із впровадження інклюзивної освіти. У регіоні – 30 інклюзивно-ресурсних центрів, 71 медіатека, 51 ресурсна кімната. В ІРЦ працюють висококваліфіковані спеціалісти. Вони постійно вдосконалюють свої навички, щоб крокувати в ногу з іноземними колегами», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

На тренінги в Києві їздили психологи ІРЦ із Дніпра та Нікополя. Вони вчилися використовувати сучасні світові методики для оцінки розвитку дітей із особливими освітніми потребами. Тепер на учасників чекає електронний іспит та домашнє завдання.

Загалом у тренінгах взяли участь понад 70 фахівців ІРЦ з усієї України. У квітні – другий етап навчання. Після його успішного проходження психологи отримають кваліфікацію та посвідчення тренера. Вони зможуть учити фахівців ІРЦ своїх областей.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про