Наталія Веселова підтримує права переселенців на доступне житло


4096
коментарі відсутні

Наталія Веселова підтримує права переселенців на доступне житло

Народний депутат України Наталія Веселова провела в Антикризовому медіа-центрі (м. Краматорськ) прес-конференцію, під час якої розказала про долю закону №1954, який відверто саботується Урядом.

«Закон передбачає придбання житла внутрішньо переміщеним особам та учасникам антитерористичної операції на умовах 50/50, тобто 50 відсотків сплачує людина, а 50 – держава, або можливо отримати пільгові іпотечні кредити під 7 відсотків річних. Але коштів на це в бюджеті не передбачено, тому важливий для багатьох тисяч вимушено переміщених осіб закон залишається лише на папері», – розповіла Веселова

Наразі громадська організація «Мій Дім ЮА» проводить безстроковий пікет під стінами будинку Уряду у Києві. При цьому голова ГО Юлія Дрюк-Ілляшенко, переселенка з Макіївки, мати двох дітей, 11 вересня оголосила голодування через саботаж Урядом закону № 1954 про житло для переселенців та учасників АТО.
Ще в травні Наталія Веселова вносила пропозицію щодо змін в бюджет-2017: перерозподілити 250 мільйонів гривень, які спрямовані на футбольні поля зі штучним покриттям, на будівництво житла, але її було відхилено. Також депутати не підтримали пропозицію спрямувати на ці цілі «гроші Януковича» в розмірі 5 мільярдів гривень.

«Зараз формується бюджет на 2018 рік, дуже важливо, щоб в ньому були передбачені кошти на програму «Доступне житло» для переселенців та учасників АТО. Якщо зараз нас проігнорують, я вноситиму бюджетні пропозиції до бюджету на 2018 рік і наполягатиму на фінансуванні цієї програми», – запевнила Наталія Веселова.

Нардеп також додала, що Юлія Дрюк-Ілляшенко припинала голодування, але акція протесту продовжуватиметься, доки не буде прийнято реальних програм та забезпечено їх фінансування.

«В Краматорську теж багато переселенців, але зовсім немає нового будівництва. Якщо будуть кошти, тут розвіватиметься будівельна галузь, а з нею – весь регіон», – підкреслила Наталія Веселова.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі