Наймані працівники та ФОПи Донеччини можуть подати заяву на отримання одноразової допомоги до 31 грудня


33669
коментарі відсутні

Наймані працівники та ФОПи Донеччини можуть подати заяву на отримання одноразової допомоги до 31 грудня

Уряд продовжив термін подання заявок до кінця цього року. Зробити це можна лише в електронній формі на Порталі Дія або у відповідному мобільному додатку.

Отримати одноразову допомогу в розмірі 8000 гривень можуть наймані працівники  та ФОПи, які дотрималися чотирьох вимог.

«Перше, код економічної класифікації підприємства, на якому працює людина, має бути віднесений до переліку, на які поширюється карантинні заходи. Друге, це підприємство повинне впродовж 3 кварталу нараховувати та сплачувати ЄСВ. Третє, середня заробітна плата робітника не має перевищувати 30 000 гривень в місяць впродовж 3 кварталу. Четверте, найманий працівник не має працювати за сумісництвом. Тобто це не означає, що він не має взагалі  працювати за сумісництвом, але це обмежує право на звернення за даною одноразовою допомогою. Що стосується ФОПа, то тут також встановлені чотири вимоги, вони практично аналогічні. Даний суб’єкт підприємницької діяльності –  фізична особа – має бути віднесений до коду економічної класифікації, який підпадає під протиепідемічні заходи. Підприємницькою діяльністю дана особа має займатися понад 3 місяці, а також має нарахувати і сплатити ЄСВ за період не менше, ніж 3 місяці у поточному році. Людина не має бути одночасно підприємцем і найманою особою. Вона може бути такою, але це обмежує її право на звернення за даною допомогою», – розповіла начальниця головного управління ПФУ в Донецькій області Наталя Рад.

Подати заяву про отримання матеріальної допомоги можна тут

«Дія автоматично перевірить ваші дані в реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду України на відповідність умовам отримання допомоги. Вам ще буде потрібно підтвердити своє поточне місце роботи та вказати номер гривневого рахунку у форматі IBAN, але цей номер має бути особистим вашим рахунком. Далі ви очікуєте повідомлення про нарахування виплат. Допомога надійде на вказаний рахунок до 31 грудня», – зазначив начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Донецької облдержадміністрації Володимир Білокопитний.

Якщо людина вказала недостовірні дані про себе, то отриману допомогу доведеться повернути.

Ірина Мартинова, «Донеччина. ЗмІнИ»


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі