На Донеччині та Луганщині прокладуть «соляний шлях»


3846
коментарі відсутні

На Донеччині та Луганщині прокладуть «соляний шлях»

До туристичного маршруту, який матиме назву «Шлях, позначений сіллю», ввійдуть населені пункти півночі Луганської та Донецької областей. Серед основних точок: Слов’янськ, с. Маяки, смт. Ямпіль, с. Крива Лука, с. Торське, с. Званівка, Соледар, Бахмут, с. Олександро-Калинове, Лисичанськ та Кремінна.

Прокладуть «соляний» маршрут фахівці з ГО «Центр підтримки громадської активності «Крила» разом з учасниками з цих міст, селищ та сіл.

До проєкту хочуть залучити підприємців мікро- та малого бізнесу, а також надавачів послуг з підготовки та промоції. Окрім цього, планують налагодити комунікацію між учасниками партнерської мережі туристичного маршруту та посилити співпрацю між ними.

«Шлях, позначений сіллю» пророблятимуть спільно з фахівцями ГО «ЦПГА «Крила». До того ж підготують презентаційний матеріал, розроблять бренд та створять інформаційний веб-ресурс для просування маршруту. Також хочуть й провести навчання для гідів.

«Маршрут може тривати від кількох днів. Якщо людина приїхала у Слов’янськ і у неї є дві години, то вона побачить стільки, скільки має часу. Якщо ж вона приїхала з іншого боку, з Костянтинівки, то у неї буде інший маршрут й інші локації. Якщо ж приїжджає у Бахмут, то там може на кілька днів зупинитися і поїздити маршрутом. Наша солона тема буде додавати сили такому продукту: його буде зручніше рекламувати, презентувати на виставках», – розповіла голова ГО «ЦПГА «Крила» Яна Синиця.

При розробці маршруту акцентуватимуть увагу на геології Донеччини, зокрема, покладах солі та її видобуванні в давнину; етнографії – переказах, легендах та казках про сіль; кулінарії, а також виробах та сувенірах.

Офіційно презентувати «Шлях, позначений сіллю» планують велоквестом.

Туристичний маршрут розробляють за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, що реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН, Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, Фонд ООН у галузі народонаселення і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН.

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі