На Донеччині створено інтерактивний Інвестиційний паспорт

21285
коментарі відсутні

На Донеччині створено інтерактивний Інвестиційний паспорт

Оновлений сучасний Інвестпаспорт стане у нагоді тим, хто має бажання інвестувати в розвиток регіону. В ньому зібрана структурована інформація про Донецьку область, яка надає потенціальним інвесторам уявлення щодо потенціалу, бізнес-можливостей та особливостей ділового середовища регіону.

Інтерактивну версію Інвестиційного паспорту Донецької області розміщено на сайті облдержадміністрації в розділі «Інвестиційний потенціал». Документ містить дані про географічні та кліматичні умови, кадровий потенціал, промислово-виробничу та транспортну інфраструктуру, зовнішньо-економічну діяльність. Також тут перелічені масштабні інвестиційні проекти, що реалізуються в області, та конкретні пропозиції для інвесторів.

Серед галузей економіки, що мають найкращий інвестиційний потенціал в регіоні, зазначені такі:

  • машинобудування,
  • виробництво з глини, фарфору та кераміки,
  • ІТ-технології,
  • зелена енергетика,
  • креативні сфери,
  • галузі вирішення екологічних питань.

Зацікавити інвесторів можуть великі стратегічні проєкти, що розробляються в Донецькій області. Зокрема, це будівництво аеропорту та багатопрофільної лікарні у Краматорську, будівництво вітрової електростанції у Маріупольському районі, будівництво олімпійської спортивної бази поблизу Святогірська, будівництво заводу з виробництва кальцинованої соди у Райгородку. За деякими з цих проєктів вже створено проєктно-кошторисну документацію, отримано експертні звіти та відведено земельні ділянки.

Джерелом нових рішень для внутрішніх і зовнішніх інвесторів стане детальна інформація про індустріальні парки Донеччини – «Лиманський» у Лимані, «Техносіті» у Костянтинівці та «АзовАкваІнвест» у Маріуполі.

Особливістю оновленого Інвестиційного паспорту Донецької області є його інтерактивність – за необхідністю, через посилання можна перейти на сайти підприємств і організацій, отримати інформацію про вільні земельні ділянки та виробничі площі.

У розділі «Корисні посилання» позначені всі Центри надання адміністративних послуг, митні термінали, центри обслуговування платників податків, що діють на території області. Також надана можливість скористатися державними електронними сервісами, такими як реєстрація бізнесу онлайн та проходження дозвільних процедур. Для отримання фінансових ресурсів Інвестпаспорт містить посилання на національні та міжнародні кредитні програми, які пропонуються підприємствам.

Світлана Денисенко


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика