На Донеччині  знову почали працювати консультаційні бюро.


3228
коментарі відсутні

На Донеччині  знову почали працювати консультаційні бюро.

У жителів Костянтинівки, Краматорська, Дружківки та Торецькому з’явилася можливість звернутися за інформаційною підтримкою до консультаційних бюро.

Цей проект дає можливість місцевим жителям та внутрішньо переміщеним особам отримувати безкоштовні консультації у різних сферах.

«Люди цікавляться різними темами. Наша основна задача – дати всім, хто прийшов первинну інформацію або направити в потрібну службу.  Хоча, звичайно, надання довідкової інформації – це лише частина нашої роботи. Ми даємо консультації будь-якого плану: як, хто і де може отримати гуманітарну допомогу, які документи необхідні для отримання біометричного паспорта, що робити, якщо утворився борг за комунальні послуги і не дають субсидію. Роз’яснюємо питання законодавчого плану» – розповіла адміністратор-консультант Ирина Прутнік.

Також спеціалісти бюро проводять роз’яснювальні заходи. Так, нещодавно, в Костянтинівській міській публічній бібліотеці Ірина та її колега Алла Омельченко провели інформаційне роз’яснення про мінну безпеку.

«Партнером проекту, який ми представляємо, – є Міжнародний дитячий фонд ЮНІСЕФ. Вони випустили комікси про супергероїв, які вчать дітей, як потрібно діяти при виявленні незрозумілих предметів. Такі брошури ми роздали слухачам безкоштовних курсів української мови. Вивчаючи яскраві картинки, діти зможуть зрозуміти, як потрібно діяти в таких ситуаціях» – каже організатор заходу Алла.

Ініціатива «Створення Консультаційних Бюро для громадян в Донецькій та Луганській областях, що знаходяться під контролем Українського Уряду» реалізується громадською організацією «Фонд розвитку громади» в контексті Програми ПРООН Відновлення та розбудови миру за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції

 

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі