На Донеччині будується п’ять нових Центрів безпеки громадян


3708
коментарі відсутні

На Донеччині будується п’ять нових Центрів безпеки громадян

Сучасні підрозділи цивільного захисту населення з’являться в об’єднаних територіальних громадах – Соледарській, Сіверській, Іллінівській та Миколаївській, а також у Маріуполі.

В Донецькій області продовжується процес децентралізації, в межах якого відбувається створення об’єднаних територіальних громад. Кожна з них повинна функціонувати як самостійний та цілком спроможній орган місцевого самоврядування, що здатен забезпечити життєдіяльність громади та безпеку її мешканців. Тому в активній фазі перебуває процес реформування системи цивільного захисту населення, в ході якого передбачено створення Центрів безпеки громадян.

На даний час на території області триває будівництво Центрів безпеки громадян в Соледарській, Сіверській, Маріупольській, Іллінівській та Миколаївській територіальних об’єднаних громадах. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«Задля визначення найбільш економічно вигідної пропозиції щодо проведення будівельних робіт та придбання пожежних автомобілів відбувається процедура «відкритих торгів». Для забезпечення діяльності Центрів здійснюється закупівля товарно-матеріальних цінностей, таких як засоби зв’язку, меблі, одяг. Більшість закупівель відбувається через програму Prozorro, що дозволяє ефективно використовувати кошти», – зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, вже побудовані та відкриті Центри безпеки громадян на території Лиманської, Черкаської та Шаховської об’єднаних територіальних громад.

Сьогодні вони успішно виконують покладені на них функції та ефективно здійснюють захист  населення. Відкриття подібних Центрів безпеки є великим набутком у питанні безпеки, це дає можливість зберегти життя людей в надзвичайних ситуаціях, оперативно реагувати на пожежі та інші надзвичайні події.

На Донеччині будується п’ять нових Центрів безпеки громадян - Фото №1 На Донеччині будується п’ять нових Центрів безпеки громадян - Фото №2

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі